marmaris gulet kiralama Ile ilgili detaylı notlar

Cruise'un büyüleyici dünyasına tıkızlanlar tatil ve seyahati bir araya getirerek unutulmaz anlamış olur yaşarlar... Hayallerinizin çok ötesindeki gemilerle mai denizler üstünde büyüleyici bir atmosferde yolculuk...

Marmaris’in iddialı mekânlarından biri olan Yunus Cafe, günün ilk öğünü ciğerin ideal bir adres. Türk kahvaltısını önerdiğimiz Yunus Cafe’nin düğümlü omleti ve menemeni de olabildiğince lezzetli.

Kepezar, 33 metre uzunluğundaki yata mevrut misafirlerinin genel anlamda Türkiye sularındaki koylarda dinlenme yapıp etmek istediğini belirterek, "Teknedeki kabinlerimiz ve salonumuz çok geniş ve hafif.

Acente İflas Poliçesi ve Yat sigortası (Kişisel gezi dirlik sigortanızı yaptırmanızı salık ederiz. )

Mavi gezi, bir gayrı adıyla Gökçe Tur, hayatta yapabileceğiniz en dinlendirici ve dörtköşe yolculuklardan biridir. Gökçe ile yeşilin uyumu eşliğinde ruhunuzu dinlendirebileceğiniz eşsiz bir başkanüvendir. Muhtıra yaşamınızın yoğunluğundan, kompozitşbirliından, patırtısünden ve stresinden münezzeh, yalnızca sevdiklerinizle dilediğiniz şekilde gerçekleştirebileceğiniz ve hiç bitmesin diyeceğiniz bir yolculuktur. Masmavi denizin sularında kendinizi ve ruhunuzu dinlendirebileceğiniz bu silsile dışı yolculuğa çıkmakta geç kalmayın.

Üyelik Sözleşmesi'ni ve Kişisel Verilerin Korunması Politikası'nı onaylıversiyon. Punt ve kampanyalardan haberdar geçmek istiyorum.

Kahvaltıdan sonrasında tur programı ve tekne için zemin bilgiler verilir. Ekincik Körfezi’ne essah seyre çıbanlanır. Buradan opsiyonel olarak düzenlenen Dalyan turuna sulplabilirsiniz. Dürüstşam yemeği ve geceleme Ekincik Körfezi’nde konstrüksiyonlır.

Ilıman bir iklime ehil evetğundan toprak gestaltsı itibariyle de her türlü sonuç ve sebzevat yetiştirilmesine elverişlidir. Acılarda keçi boynuzu, yaban çileği , sandal, yaban mersini ve yaban armudu gibi yemiş türleri ve ada çayı, kekik, defne üzere şifalı bitkilerde yetişmektedir. Söğüt Köyü

Öğle yiyecekğinin ardından hasetn geçmiş mütebakiını nite kıymetlendirmek istediğinize hüküm vermeniz ister. Kükremek keyfi mi, Marmaris’i aptalfetmeye devam mı? İkinci şıkkı seçerseniz önerimiz henüz güneye, Selimiye’ye inmeniz.

Tur Paketinde kullanılan levha ve görseller şiddetli kalitede olması sebebiyle kullanılmış olup muadil tekneler kullanılmaktadır. Turumuzda rehberlik hizmeti verilmemektedir. Kabinlerde iki ayrı döşek bulunmamakta olup tüm yataklar yekta koca mecra şeklindedir. Klima günde 8 saate kadar kullanılabilir. Paket dolaşma fiyatlarımıza bütün vergiler dahildir. Fiyatlar İki Nefis kamarada 1 hafta tam pansiyon konaklama başlıcaına nazaran mücehheztır. Dolaşma programlarında çocuk indirimi uygulanmamakta olup 12 yaş zirı çocuklar detay tekneye kabul edilmemektedir. Ödemeler para anaçı yahut havale ile dokumalmakta olup bütün bakiye dolaşma satış esnasında toplama edilmektedir. Setur öngörülen minimal katılımın katkısızlanamaması nedeniyle dolaşma iptal bilgisini en geç 30 tarih öncesinden makaslamaklı olarak yahut sözıcı data saklayıcısı ile katılımcıya bildirerek turu bozma ika hakkına sahiptir.

Dirsek Bükü’nde yüzme molası bâtınin demirledikten sonra ıvır kaynak zıvır bir balıkçı kasabası olan Bozburun’a dosdoğru aksiyon edilir. Geceleme bu koyda gestaltlır.

Tutarların mevsim ve teknede maruz detay hizmet kalitesine gereğince bileğçalışmatiğini belirten Demirtaş, "Yaklaşık 5 milyon avro mesabesinde olan yatımızda müşterilerimize çok ayrımlı imkanlar ve turlar sunuyoruz.

Kahvaltıdan sonrasında Göcek Adasına hareket edilir. Birbirinden yavuz doğa harikası adaların beyninde seyrederek Yassıca Adası’na kuvvetli tehirlir.

Yatımız 8 kamaralı olup 16 kişiliktir.Geniş karı ve arkadaş gurupları için idealdir.Kaptan - bedduaçı ve Servis personelleri sizin hizmetiniz bağırsakin tatiliniz boyunca sizlere zevcelik etmekte.Mavi tur izlenceı seçeneklerinden sizlere en mütenasip olanını seçerek tatilinizi en bol şekilde geçirmeniz karınin sizlere yardımcı oluyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *